Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Birlikte Güçlüyüz

STOK'İS

1974 yılında Burdur merkezde gıda toptan dağıtım işleri ile gıda sektörüne girmiş, bunu takip eden yıllarda piyasadan gelen talep doğrultusunda geniş vizyonlu yönetimi, yüksek hedefleri ve dinamik yapısı ile hızlı yükselişin sürdürerek, 1993 yılında Tekin Gıda ve Pazarlama Ltd. Şti. adı altında şirketleşmiştir. 2010 yılında inşaat faaliyetlerine başlamamız sebebi ile ünvanımız STOK'İS Gıda İnşaat Taah. Tarım ve Hayv. San. Tic. Ltd. Şti. olarak değişmiştir. 2020 yılında ise şirketimiz nevi değişikliği yaparak anonim şirkete dönüşmüş ve yeni ünvanımız Stokis Gıda Sanayi ve Ticaret A. Ş. olmuştur.

STOK'İS, kuruluşundan itibaren hizmet yelpazesini genişletmeye yönelik girişimlerini sürdürmektedir. Öncelikle ana faaliyet konusu olan gıda ve tütün mamülleri tedarik dağıtım ağını kusursuz yapılandırmıştır. Son yıllarda ise 46 yıllık tecrübesi ile kalite - güven odaklı anlayışından ödün vermeksizin yapı ve inşaat projelerini hayata geçirmiştir.

STOK'İS olarak amacımız, çalışanlarımızın yetenekleri ve becerileri doğrultusunda gelişmelerine katkıda bulunacak olanak ve kaynakları sunmak, fikirlerini paylaşabileceği iletişimi sağlayarak; mükemmellik, yaratıcılık ve kaliteyi destekleyen bir çalışma ortamı yaratmaktır.

İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim sektörünün ve çağın gereklerine uygun biçimde işimizi büyüterek en iyi kaliteyi sizlere sunmayı kendimize ilke edindik.

STOK'İS ailesi olarak;
Tüm değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bu yolda bizimle birlikte yürüdükleri ve bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz.

Değerli iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla güçlü bir takımız.
 • 1974'den beri

  Kaliteli Hizmet Anlayışı

 • Tedarik ve Dağıtım

  Gıda, Temel İhtiyaç Ürünleri ve Tütün Mamülleri

 • Yapı ve İnşaat

  Sektörde hızla yükseliyoruz

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak için teknolojideki yenilikleri sürekli takip edip ürün yelpazemizi bu ölçüde geliştirmek ve dürüst, güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile bölgemizin önde gelen gıda ve dağıtım şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Antalya, Isparta, Burdur bölgelerinde gıda dağıtım, hizmet sektörlerinde sürdürülebilir ve istikrarlı bir büyüme sağlayarak, bölgemize en iyi hizmeti sunmak. Bölgedeki İstihdama katkı sağlayarak, refahı arttırmaktır.

Stok’is, sektöründe elde etmiş olduğu güveni ve deneyimi, değerli müşteri portföyüyle devam ettirecektir.

Profesyonellik

Çalışanlarımız konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlarımıza eğitimlerin yanı sıra insan ilişkileri ve davranış konusunda eğitimler vermekteyiz.

İş Ahlâkı ve Dürüstlük

Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunlugunu gözetiriz.

Toplumsal Sorumluluk

Faaliyetlerimizde topluma ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket eder, toplumsal sorunlara yapıcı yaklaşımlar gösteririz.

Sayılarla STOK'İS

2019 Yılı
Fortune 500
Türkiye Sıralaması


En Büyük
Şirket
Sektörde

Yıllık Deneyim
3 Bölgede

Müşteri
3 Bölgede

Depolama Alanı
Stok'is Ailesi

Personel
Aktif

Araç Filosu
Günlük

Bayi Ziyareti
  STOK'İS, 1974'den günümüze başarıyla sürdürdüğü gıda tedarik ve dağıtım hizmetlerinin yanında inşaat sektöründe tecrübesi ile hızla yükselmektedir.

  İletişim

  ANTALYA
  Altınova Sinan Mah. Bilgin Sok. No:14,
  Kepez / Antalya
  0 242 340 56 30 Pbx
  BURDUR
  Karasenir Mah. Kışla Cad. No:49
  İç Kapı No: 6, Merkez / Burdur
  0 248 233 90 07 Pbx
  ISPARTA
  Davraz Mah. 5956 Sok. No :11
  Merkez / Isparta
  0 246 224 34 60 Pbx
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  2021 Stokis Gıda Sanayi ve Ticaret A. Ş.
  Çerez Politikası Aydınlatma Metni